BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA
BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA

Mimarlar ve tasarımcılar bugün, iklimlendirme ve artan soğutma maliyetlerine rağmen düşük enerji ve binaların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlamak için daha fazla yaratıcı olmak zorunda kalmalarından dolayı bazı pratik çözümlere başvurmak durumanda kalmaktalar.

Güneşten gölgelenme, aynı zamanda enerji tasarrufu yaparken ortamınızı serinletmenin en etkili yollarından biridir.  

İşletme Giderlerini Azaltın.

Klima iç hava sıcaklığındaki 1 ° C'lik bir artış, klima elektrik tüketimini yaklaşık% 3 oranında azaltabilir *. Cool N Lite filmleri, en yüksek klima yükü süreleri boyunca tasarruf elde etmenize yardımcı olmak için 10 ° C'ye kadar sıcaklık farkını etkin bir şekilde engelleyebilir.

Kişisel Konforu Artırma.

Cam filmi, güneş enerjisinin yüksek bir yüzdesini doğrudan camdan geri yansıtır ve iç sıcaklıkları önemli ölçüde düşürür. Kişisel konfor ve çalışan verimliliği artarken, klima maliyetleri azalmaktadır. 

Birçok güneş kontrol cam filmi benzer faydalar sağlar, fakat çeşitli derecelerde verimlilik, yani ısı ve parlama kontrolü, solmaya karşı koruma vb. Ve neredeyse birbiriyle değiştirilebilir. Bununla birlikte, belirli problemlerin çözümünde diğerlerinden daha iyi performans gösterecek bazı Cool N Lite® filmleri var. Herhangi bir özel uygulama için uygun filmi seçerken, öncelikle cam filmi kullanmak için birincil hedefi belirlememiz ve sonra bu gereksinimleri en iyi karşılayan uygun Cool N Lite® filmini seçmemiz gerekir.

Ultraviyole radyasyon 100 ila 400 Nanometre arasında ölçülür ve toplam güneş spektrumunun yaklaşık% 3'ünü oluşturur. Güneşin zararlı ultraviyole hasarları, döşemelerinizde solmaya neden olan başlıca nedendir. Değerli eşyalarınızı korumak için, Cool N Lite® filmler değerli eşyalarınızı, döşemelerinizi ve dekorunuzu koruyan ultraviyole hasarının neredeyse yüzde 100'ünü reddeder.

Ultraviyole ışınları genellikle halılar, döşemeler, döşemeler ve mobilya vb. Gibi her türlü iç mekan mobilyası için solma veya güneş hasarı ile ilişkilidir. Ayrıca UV ışınları cildi bronzlaştırır fakat aynı zamanda çeşitli cilt bozuklukları, kanserler ile doğrudan ilişkilidir. ve katarakt gibi göz problemleri. Güneş ısısı kazancını düşürmek için seçici olarak seçici, hala çok yüksek görünür ışık iletimi sağlarken UV radyasyonunun% 99'unu bloke eder.

Cool N Lite® filmlerin kurulumu, ultraviyole radyasyona aşırı maruz kalma risklerini azaltmada önemli bir önlem olabilir. Tüm Cool N Lite® profesyonel kalitede yüksek teknolojili film, montaj yapıştırıcısında ek UV inhibitörleri ile tüm vücut boyası, hava geçirmeyen polyester ile üretilir.

Dünya pazarındaki pek çok film, hem renk hem de UV koruması için yalnızca zaman içinde çok fazla dağılma ihtimali olan yapıştırıcı sistemine dayanmaktadır. Bununla birlikte, Cool N Lite® profesyonel yüksek teknolojili filmlerde, vücuda boyanabilir bütünlüklü polyester ve ultraviyole inhibitörleri, filmin kendisinin ayrılmaz bir parçasıdır ve filmin ömrü boyunca UV ışınlarının% 99'unu elimine eder.

BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA BİNA AVM CAM FİLMİ KAPLAMA