Güneş Kontrol Cam Filmleri
Güneş Kontrol Cam Filmleri

Güneş Kontrol Cam Filmleri, her biri tesislerinizdeki ısı birikimini azaltmak için tasarlanmış çeşitli güneş filmleri tedarik eder ve kurar.
Aşırı ısı, binaları sıcak ve rahatsız edici hale getirebilir. Pencereleri olan hemen hemen her odada potansiyel olarak sorunlara neden olabilir. Camfilmi.org, tarafından güneş kontrol filminin bir uygulaması problemi çözmek için etkili ve kolay bir yoldur.

Güneş filmimiz mevcut pencerelere uygulanabilir ve çeşitli derecelerde, tonlarda ve renklerde mevcuttur. Her film, yüksek yansıtıcı gümüş olan - yüksek yansıtıcı gümüş olan - yüksek yansıtıcı bir film - görünüm ve performans açısından değişmektedir. Bu, aşırı ısınmayı % 80'e kadar azaltabilen, aynı zamanda camdan doğal ışığın geçmesine izin veren yüksek performanslı bir filmdir. Her film tipinin çalışma örneklerini ücretsiz olarak sunarak, her bir ürünün nasıl çalıştığını ilk elden görmenizi sağlıyoruz.

Cam Filmi Şirketi , sizin adınıza uydurma işlemini tamamlamak için tam eğitimli ve tecrübeli ekipleri olan ekiplerle ülke çapında bir kurulum hizmeti sunmaktadır. Filmi dahili ve harici olarak yükleyebilmekteyiz ve erişim ekipmanlarını tam donanımlı olarak kullanabilmekteyiz.

Güneş kontrol cam filmi'nin bir uygulaması, zararlı UV ışınlarının neden olduğu parlamayı ve solmayı önlemeyi ve klima ünitelerindeki zorlamayı azaltarak enerji tüketimini azaltmayı içeren çok sayıda başka faydaya sahip olabilir. Bu, enerji faturalarında tasarruf etmenize yardımcı olabilir ve tesislerinizde bir cam filmi uygulamasının gerçekleştirebileceği tasarrufları göstermek için bir enerji verimliliği anketi sunuyoruz . (Lütfen, anketin sadece belirli kriterlere uyan binalar için uygun olduğunu unutmayın. Lütfen enerji verimliliği sayfamıza bakın veya daha fazla ayrıntı için bizi doğrudan arayın).

Binanızın büyüklüğü ne olursa olsun ya da probleminizin ölçeği ne olursa olsun, size yardımcı olacağız. Eğitimli personelimiz , ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak ve özel durumunuz için mümkün olan en iyi çözümü önermek için hazırdır.